Rüyada bir yerinin acıdığını görmek

Rüyada bir yerinin acıdığını görmek bolluk, bereket ve rahat içinde yaşayacağına, huyu ve karakteri ile kişiyi derinden etkileyecek bir bayanın karşısına çıkacağına, yakaladığı bu şansın garanti olacağına ve hayat boyu süreceğine, geçim sıkıntısına düşeceğine ve bir türlü bir yerde tutunamayacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma ve duruma gelineceğine, sıkıntıların, zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına, maddi olarak büyük bir zarar görüleceğine, hayırlı başlayan bir işin çok büyük sıkıntı verecek ve sorun yaratacak bir duruma geleceğine, büyük bir başarısızlık yaşanacağına, başarının ve mutluluğun geleceğine, dertlerin artacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun başgöstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bir yerinin acıdığını gördüyseniz:

  • Kendinizi biraz şımartıp stresi azaltabilirsiniz.

Rüyada bir yerinin acıdığını görmek sorunlu bir işin tıkır tıkır işler hale getirileceğine, içine düştüğü karamsarlıktan kurtularak, geleceğe daha umut dolu bakacağına ve moralinin yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada ağzının acıdığını görmek asla harama ve günaha yakın durulmayacağına, kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine işarettir.

Rüyada sağ kolunun acıdığını görmek risk almayı göze alıp, işinde büyük zaferler elde edeceğine, çok mutlu olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından eser kalmayacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada işaret parmağının acıdığını görmek başına bir şey gelmemesi için allah’a yalvaracağına, mutluluğunun, keyfinin, yaşam isteğinin ve enerjisinin de baki olacağına yorulur.

Rüyada kulağının acıdığını görmek kişinin fena halde yanılacağına, ortağından ayrılacağına işarettir.

Rüyada boğazının acıdığını görmek bilgisi bulunmayan bazı konularda yeni birşeyler öğreneceğine, kişinin dualarının ve hayallerinin gerçekleşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada elinin acıdığını görmek çok büyük bir projenin getireceği kazancın başka projelerin gerçekleştirilmesi için kullanılacağına, gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine, maddi anlamda zarar edeceğine işarettir.

Rüyada dişlerinin acıdığını görmek iş hayatında kendi ayakları üstünde duracağına, bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına ve sosyal hayat içinde çok sevilen arkadaşlardan ihanet görüleceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments