Rüyada birinin ağzını büyük görmek

Rüyada birinin ağzını büyük görmek sürpriz olayların meydana geleceğine, çok rahat bir şekilde çalışacağına, çileye, zahmete ve meşakkate düşeceğine, rakiplerine yenileceğine, malından ve parasından kaybedeceğine, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına, araba alınacağına, çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine, hakkın huzurunda el açıp dua ederek tövbekâr olacağına, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan herşeyden men edeceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, kişinin kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına ve tekrar eski lüks hayatına döneceğine, aile bireylerinden birinin sıkıntısı ile uğraşılacağına işarettir.

Rüyada birinin ağzını büyük gördüyseniz:

  • Sizinle aynı hedefleri olan kişilerle iş birliği içine girmeniz size kazandırabilir.

Rüyada birinin ağzını büyük görmek haksızlıklara uğrayan rüya sahibinin sıkıntılı, stres içinde günler geçireceğine, iş dünyasındaki bazı kişilerin dışlaması ile karşılaşılacağına, bu yüzden bir süreliğine darboğaza düşüleceğine inanılır.

Rüyada birinin ağzını silmek kendini garantiye alarak harekete edeceğine, hayal ettiği gibi bir yaşama kavuşacağına delalettir.

Rüyada birinin ağzını kapatmak eline geçen kazançla kendi işini kuracağına, ticarette büyük bir itibar kaybedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin senin ağzını kapatması iyilik bulacağına, şifa edineceğine, aradaki akrabalık bağının, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada ağzını büyük görmek iş hayatının günden güne kötü bir hale geleceğine, sürekli hastalıklar ile boğuşmak zorunda kalacağına, atılan adımlardan ötürü çok sorun yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin ağzını dikmek yıkılmak üzere olan yuvanın toparlanacağına ve çalışma hayatında meydana gelen sorunların düzeltileceğine, gözyaşı dökeceğine, çaresiz kalacağına tabir olunur.

Rüyada birinin ağzını kapatması maddi olanaklarının artacağına, eksiklerini kapatacağına ve bu sayede hayatını daha kolay hale getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin ağzını ayırmak zarar edeceğine, bununla birlikte tüm iç dünyasının alt üst olacağına, fakat bu durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments