Rüyada birinin bileğinin kırılması

Rüyada birinin bileğinin kırılması yaşamının en önemli zamanlarının da deyim yerindeyse kurban edilmiş olacağına, işinden geri kalacağına, üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, hane içinde yaşanan tartışmaların sona ereceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine ve çok daha iyi yerlere gelerek kendisi için çok daha fazla şans yaratacağına, yaşadığı sıkıntıları bölüşeceğine ve işleri yoluna koymak için gösterdiği çabaya ortak olacağına, yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine, yeni ve rahat bir hayata sahip olacağına, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına rivayet eder.

Rüyada birinin bileğinin kırılması gördüyseniz:

  • Olumsuz düşünmeyin, fırsatları görmeye çalışın.

Rüyada birinin bileğinin kırılması kazancın, mutluluğun ve sağlığın daim olacağına, bunun için çok uğraşacağına fakat yine de bir yol kat edemeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin ayak bileğinin kırılması asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına, mesleğinde başarılarının hiç bitmeyeceğine, kazancının azalmayacağına yorulur.

Rüyada birinin ayak bileğinin öpülmesi gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına, yaşamında büyük değişiklikler yapacağına yorulur.

Rüyada birinin bileğinin koptuğunu görmek daha iyi yerlere geleceğine, daha temkinli ve garantici olacağına bu sayede de başarısızlıktan çok başarı elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada birinin bileğinin çıktığını görmek rüya sahibinin moralini, gücünü ve itibarını geri kazanacağına, maddi ve manevi olarak sürekli birilerinin yardımına ihtiyaç duyan biri olacağına alamet eder.

Rüyada bileğinin yanması eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine ve çok istediği bir hayalini gerçekleştirmek için bazı girişimlerde bulunacağına, ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına, projenin gerçekleştirileceğine delalet eder.

Rüyada kol bileğinin kırılması zaman zaman karşısına çıkan bu mesele yüzünden bugünkü hayatına yeterince adapte olamayacağına ve aile içinde de gerginlik yaşayacağına, sinirlerine hakim olmakta güçlük çekeceğine, kişiye haksızlık yapılmak istendiğine ve mal paylaşımında büyük sorunlarla karşılaşılacağına delalettir.

Rüyada bileğinin kopması yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına, hem dünya hayatında hem de ahiret hayatında yüksek mevkilere erişmek ve ulu kişilerden olmak adına savaşacağına yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments