Rüyada birinin gözüne perde inmesi

Rüyada birinin gözüne perde inmesi kurtuluşu yakalayacağına, hayatının bu sayede güzelleşeceğine, yersiz yere suçlanacağına, adının hiç yok yere lekeleneceğine, ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına, huzurunun bozulacağına, bol kazanç elde edeceğine, aşırı hırs nedeni ile gözleri kapanan kişilerin sonunda büyük hatalar yapacağına, işsiz ise bol kazançlı bir işe sahip olacağına, büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, uzun zamandan beri kendisini zorlayan borçlarını kapatacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin gözüne perde inmesi gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişileri ihmal ya da refuse etmemenizde fayda var.

Rüyada birinin gözüne perde inmesi işlerini çok iyi yerlere getireceğine, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle evlenileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sol gözüne perde inmesi borçlarının ve hastalıklarının çoğalacağına, başına üzüntüye neden olacak olaylar geleceğine, çalışmalarının beğenileceğine, fikirlerinin de istediği takdiri toplayacağına inanılır.

Rüyada tek gözüne perde inmesi elinize toplu miktarda para geçeceğine, ticaretin önünün açılacağına rivayet eder.

Rüyada gözüne perde inmesi iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine ve refah içinde yaşanılacağına, girdiği her işte çok başarılı olacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir gözüne perde inmesi sadece istemenin ya da düşünmenin yetmeyeceğine, atılan adımların pek yarar getirmeyeceğine inanılır.

Rüyada gözüne beyaz perde inmesi yaptığı her çalışmada daha çok ses getireceğine, adının hiç yok yere lekeleneceğine ve kişinin bu nedenle uzun süre gözyaşı döküp, kendini toparlayamayacağına alamet eder.

Rüyada birinin gözüne taş atmak iyi günlerinde çevresinde olan kişilerin bu dönemde kendisini yalnız bırakacaklarına ve dolayısıyla da  çevresinin bomboş olacağına, sıkıntıların, üzüntülerin ve kederlerin sona ermesine yorulur.

Rüyada tanımadığın birinin gözüne bakışmak sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, yaşadığı sorunlar yüzünden psikolojisinin bozulacağına, sevdikleri ile arasının açılacağına ve zor zamanlar geçireceğine, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına delalettir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.