Rüyada birinin kol çantası vermesi

Rüyada birinin kol çantası vermesi kişinin iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine, kendisini çok mutsuz, yorgun ve hasta hissedeceğine, uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, iflas edeceğine, istediği noktaya geleceğine ve kariyerinin çok sağlam olacağına, elindeki ile yetinmeyi bilen, çok küçük bir bütçeyle büyük işlere imza atan biri olduğuna, yüzünün güleceğine, sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, rüyayı gören kişinin uzun zamandır ağlayan gözlerinin artık güleceğine ve çekilen hastalıklardan allah’ın izniyle kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin kol çantası vermesi gördüyseniz:

  • Bazı konularda insanların işinize karışmasını ya da itirazlarla karşılaşmak istemiyorsanız sır saklamayı bilmeniz gerekiyor.

Rüyada birinin kol çantası vermesi kendisini büyük bir işe hazırlanırmış gibi büyük bir stres altında hissedip sıkıntı çekeceğine, huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada el çantası verilen sözlerin bir türlü tutulamayacağına, çok zor zamanlar geçiren çok sevdiği birisine destek vereceğine ya da çok zor durumdaki bir kişiye büyük bir para yardımında bulunacağına delalet eder.

Rüyada kol çantası çaldırmak böylece geçim derdinin baş göstereceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve kazanılan paranın allah yolunda harcanacağına yorulur.

Rüyada kadın çantası bir sebeple uzak durması gerektiğine ve kendisini kötü olayların içinde huzursuz bir şekilde bulabileceğine, verilen bazı kararların pek işe yaramayacağına alamet eder.

Rüyada çantası görmek bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceği ve çok zor günler geçireceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına, kişinin bu nedenle ortaklıklarını dışardan seçeceğine delalet eder.

Rüyada bilgisayar çantası sıkıntılarına ve sorunlarına bu sayede çok büyük çareler bulan rüya sahibinin, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına, ancak daha sonra hayırlı ve sevinçli haberlerin alınması sayesinde işlerin yoluna gireceğine rivayet eder.

Rüyada pazar çantası işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine, büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına ve kazanılan bazı hayırlı kısmetler ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine rivayet eder.

Rüyada kalem çantası işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, huzurunun artacağına, kimsesiz bir çocuğu evlat edinerek büyük bir sevap işleneceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments