Rüyada birinin sana gelmesi

Rüyada birinin sana gelmesi çektiği zorlukların biteceğine, iş hayatındaki başarılarının artacağına, işlerinin açılması sayesinde yeni ve daha büyük bir haneye geçeceğine, heyecan verici gelişmeler yaşayacağına, zenginlik kadar huzurun ve sağlığın da önemli olduğunun farkında olacağına, kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların da biteceğine, kalp kırıklığı olacağına, işe alınacak personellerden istenen verimin alınamaması üzerine yeni arayışlara girileceğine, büyük adımlar atılacağına, sorunlardan ve sıkıntılardan çok çaba göstermesine rağmen bir türlü kurtulamayacağına ve çok büyük üzüntüler yaşadıktan çok sıkıntılar çektikten sonra işlerinde yavaş yavaş iyileşme yaşanacağına ve para kazanmaya devam edeceğine rivayet eder.

Rüyada birinin sana gelmesi gördüyseniz:

  • Çok fazla seyahat etmenin, rekabetçi veya mücadele gerektiren ortamların sağlığınıza olumsuz etkisi olabilir, biraz yavaşlamanızda fayda var.

Rüyada birinin sana vurması yaradanın kulunun yalvarışına kulak vereceğine, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına işaret eder.

Rüyada birinin sana gelmesi rüya sahibinden öğrendiklerini ona karşı koz olarak kullanacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine tabir olunur.

Rüyada birinin sana dua et demesi zahmet ve borç bilmeden yaşayacağına, çok büyük ve geri dönüşü olmayan zararlar edeceğine rivayet eder.

Rüyada birinin sana hap vermesi hedefine ve amacına giden yolda bir an bile vazgeçmeden, yılmadan, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine, içinden çıkamayacağı hallere düşeceğine işaret eder.

Rüyada birinin sana oje vermesi mutlu ve huzurlu bir yuvaya, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, neşeli bir hayat süreceğine tabir olunur.

Rüyada birinin sana top atması dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına, istemediği bir kişi ile arasında büyük bir tartışma çıkacağına rivayet eder.

Rüyada birinin sana su dökmesi çok hayırlı kişiler ile tanışıp mutlu ve huzurlu günler geçireceğine, her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin sana sürtünmesi yarar sağlamayacağına, yaşadığı stresin biteceğine, bedeninin şifaya kavuşacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments