Rüyada birinin vajinasını okşamak

Rüyada birinin vajinasını okşamak asil kimselerden çıkacağına, ruhsal açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına, iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, bazı sorunların başgöstereceğine, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına, büyük özgüven kazanacağına, hayatının en kötü anlarında bile mutlu olacağına alamet eder.

Rüyada birinin vajinasını okşamak gördüyseniz:

  • Telaş yüzünden küçük kazalar olabilir.

Rüyada birinin vajinasını okşamak el attığı bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, kalbini tekrar hayata açacağına, kısa süreli karlar elde edileceğine, zaman zaman tartışmaların yaşanacağına yorulur.

Rüyada tanımadığı birinin vajinasını görmek gülmeye hasret kalacağına, tabiri caizse bir yudum şifanın peşinden gideceğine, onların hatıralarını yaşatmak için elinden gelen herşeyi yapacağına ve onları çok sevdiğini bu şekilde tekrar göstereceğine işarettir.

Rüyada tanıdığın birinin vajinasını görmek üzüntülerinin ve yaşadığı zorlukların artacağına, kendisini yenilgiye uğratmak isteyen kişi ya da kişileri yenilgiye uğratacağına inanılır.

Rüyada ölmüş birinin vajinasını görmek uzun zamandan beri hayal ettiği bir şeye kavuşacağına, kişinin zorlukların üstesinden geleceğine yorulur.

Rüyada başka birinin vajinasını görmek güzel huyları ile her zaman takdir toplayacağına, hayatında müjdeli ve sürpriz gelişmeler meydana geleceğine işarettir.

Rüyada ünlü birinin vajinasını görmek moralinin bozulacağına ve hayal kırklığına düşeceğine, büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada tanımadığın birinin vajinasını görmek aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine, bu güzel gelişmelerin iş hayatına da yansıyacağına, yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra allah’ın izni ile şifa bulacağına rivayet eder.

Rüyada tanıdık birinin vajinasını görmek rahatının, huzurunun, sağlığının, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, güllük gülistanlık olacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments