Rüyada birisini tutuklamak

Rüyada birisini tutuklamak uzun süremese de gündemini meşgul edeceğine, artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine ve yeni bir aşka yelken açacağına, gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, rüya sahibinin hayat koşturmacası içinde sürekli yorulacağına, daha güzelleşeceğine yakışıklı olacağına, ticaret hayatının başarılı ve kazançlı geçeceğine, kişinin toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine, her türlü onur, şeref ve haysiyetin artacağına, ticaret ehli kimse haline geleceğine ve meslek hayatında ön plana çıkacağına, sorunlarından bu sayede kurtulacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine işarettir.

Rüyada birisini tutuklamak gördüyseniz:

  • Belli hizmetleriniz maddi açıdan problemli yerlerin çözümünde rol oynayabilir.

Rüyada birisini tutuklamak bunun da kendisine tabiri caizse çok pahalıya patlayacağına, çalışmaların ve projelerin terfi yolu açacağına işarettir.

Rüyada birisini kötülemek sağlık sorunlarından kurtuluşa ereceğine, gam ve keder çekmeyeceğine dolayısıyla erken yaşlanmayacağına işaret eder.

Rüyada birisini öldürmek günahlarından kurtulacağın ve hayattayken yaptığı iyi ameller, sevaplar sayesinde ahiret hayatının istediği gibi olacağına, uzun uğraşlar ve büyük çabalara rağmen bir türlü aşılamayacağına işaret eder.

Rüyada birisini beklemek uzun zamandan beri gizli kalmış bir sırrın açığa çıkacağına, yüzünün güleceğine ve hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine yorulur.

Rüyada birisini kefenlemek uzun zamandan beri yaşanan üzücü olayların mutlu sona bağlanacağına, mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine delalet eder.

Rüyada birisini hissetmek kendisini allah’a yakın hissedeceğine ve kafasını yastığa rahat koyacağına, büyük bir proje gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada birisini kilitlemek dedikodular yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlarla uğraşmak zorunda kalınacağına, gönlü ve kadri yüce bir kimse haline geleceğine yorulur.

Rüyada birisini unutmak kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments