Rüyada birisinin altınını çalmak

Rüyada birisinin altınını çalmak kısmetlerin çoğalacağına, rızkın genişleyeceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, rakiplerini gerisinde bırakacağına ve kendisine karşı kem gözlerle bakan kişileri de bertaraf edeceğine, çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına ve ailevi sorunların da biteceğine, gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına ve sağlığın tekrar eski haline döneceğine, alim ve bilge insan olacağına, onunla daimi olacak bir mutluluk içinde olacağına, hayatta kendini hiçbir zaman yalnız ve çaresiz hissetmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada birisinin altınını çalmak gördüyseniz:

  • Beğendiğiniz kişinin ilgisini çekerek, onunla duygusal bir ilişki içine girebilirsiniz.

Rüyada birisinin altınını çalmak sofraların zenginliğine, kişinin kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine, malında azalmaya yorulmaktadır.

Rüyada altınını çaldırmak yorulduğu ve kaybettikleriyle kalacağına, zor ve sorunlu bir döneme gireceğine, uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile boğuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendi altınını çalmak büyük bir kazanç elde edileceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, istediği oranda da eğleneceğine yorulmaktadır.

Rüyada akrabanın altınını çalmak hayattan aldığı zevkin ve keyfin de artmasına vesile olacağına, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına ve devamının da geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir başkasının altınını görmek şansının açılacağına, işlerinin büyüyeceğine, iş güç sahibi olacağına delalettir.

Rüyada çeyrek altınını kaybetmek büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, hiç istemeyeceği şeyler ile karşılaşacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşının altınını çalmak işlerinde çok sıkıntı çekeceğine, bazı sağlık sorunlarının tedavi edileceğine delalet eder.

Rüyada başkasının altınını saklamak onların gittiği yolu izleyerek kazanç elde edeceğine ve sonradan da insanlara karşı rezil olacağına, çevresindeki kişilerin de mutlu olmaları için çaba göstereceğine ve özellikle hatalara karşı çok fazla müsamahalı davranmayacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments