Rüyada birisinin elinde yumurta görmek

Rüyada birisinin elinde yumurta görmek eşsiz fırsatlar elde edeceğine, elinde bulunan işlerin çok hayırlı ve çok güzel bir hal alacağına, binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine, bunun da kendisi için daha içinden çıkılmaz halleri doğuracağına, çaresizliğinin büyüyeceğine, çok büyük sıkıntılar ile karşılaşsalar bile herhangi bir şekilde kötü bir duruma düşmeyeceğine, kazancının çok düşeceğine, sevdiği bir kişinin yaşayacağı bir sağlık sorunu yüzünden çok üzüleceğine, kendisini bir süre iş, özel ve sosyal hayatından geri çekmek zorunda kalacağına, kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada birisinin elinde yumurta gördüyseniz:

  • Sonra bazı durumlarda aşırı karamsar bir ruh haline bürünebilirsiniz.

Rüyada birisinin elinde yumurta görmek kardeşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, büyük çaba harcayarak girdiği bir işte çok zor zamanlar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada ölü birisinin yumurta vermesi büyük üzüntü verecek olayların yaşanacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine yorulur.

Rüyada birisinin kafasında yumurta kırmak kendisini geliştireceğine, yapacağı yeni çalışmalardan sonra kendi işini kuracağına yorulmaktadır.

Rüyada birisinin yumurta kırıldığını görmek rahat nefes almaya başlayacağına, rızkının artacağına alamet etmektedir.

Rüyada birisinin elinde para görmek zorlukların kolayca aşılacağına, rüya sahibinin eskisine göre çok daha akılcı ve mantıklı davranarak, hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine yorulur.

Rüyada birisinin elinde telefon görmek amaçlarının da gerçekleşeceğine, ticaret adamı (kadını) olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birisinin elinde kına görmek içinde bulunduğu parasal duruma karşı bu kişiden çok büyük destek göreceğine, en karanlık zamanında elinden tutacağına, hayallerini büyüterek, kendisine yeni hedefler belirleyeceğine rivayet eder.

Rüyada birisinin elinde ekmek görmek kasasının daha çok para dolacağına, sorunlarının ve problemlerinin çözüleceğine, hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine, yaşam şartlarının iyileşeceğine, imkânlarının çoğalacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.