Rüyada boncuk işi görmek

Rüyada boncuk işi görmek hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, çok güzel çalışmalar yapacağına, rüyayı gören kişinin rahatının ve huzurunun yerine geleceğine, çok kötü günler göreceğine, huzurlu ve mutlu bir hayat süreceğine, ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına ve rüya sahibinin sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, kişinin toplumdaki statüsünün yükseleceğine, hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine hem de ailesini mutlu edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada boncuk işi gördüyseniz:

  • İş veya eğlence amaçlı seyahatler söz konusu olabilir.

Rüyada boncuk boncuk ağlamak itibarın ve makamın yükseleceğine, maddi ve manevi kaynakların kısa süreli olarak zarara uğrayacağına alamet eder.

Rüyada boncuk boncuk kar görmek anne ve babanın tartışmasına tanık olunacağına, hayal edilen ve istenen ne varsa herşeye kavuşulacağına inanılır.

Rüyada cam boncuk daha önce hiç tadına varmadığı lezzetleri keşfedeceğine, eşlerinin kapanacağına, bir anda zenginlikten fakirliğe düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada boncuk özellikle mutsuz ilişkileri sonlandırmak için hamlelerde bulunacağına, hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına işaret eder.

Rüyada mavi boncuk sorunlu bir kişi ile kurulmuş olan ortaklıktan ötürü günden güne daha büyük bir darboğaza düşüleceğine, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına delalet eder.

Rüyada boncuk bulmak saygınlık elde edeceğine, bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz boncuk hayal kırıklığı yaşayacağına, tabir yerindeyse güvendiği kişiler tarafından sırtından bırakılacağına ve kendini çok kötü hissedeceği bir dönem geçireceğine, her geçen gün daha büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada boncuk süpürmek arkasının daha sağlam hale geleceğine, girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına, istenmeyen ve maddi manevi büyük zararlara yol açan bir işe kalkışacağına inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments