Rüyada bozuk paralarının çalındığını görmek

Rüyada bozuk paralarının çalındığını görmek zarar etmesine ve karamsarlığa düşmesine neden olacağına, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına ve çok önemli noktalara geleceğine, kalp kırıklıklarının yaşanacağına ve kötü sözlerin işitileceğine, iş hayatında bol kazançlı bir işe sahip olunacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, kurtulmak için bazı yollar deneneceğine,  parasal sorunların sürmesi ve durumların kötüye gitmesinden ötürü borcun ödenemeyeceğine ve bu yüzden maddi açıdan büyük parasal sıkıntıya girileceğine ancak bu durum yüzünden istenmeyen yollara sapılacağına, mesleğini yetenekli olduğu alandan seçeceğine bu sayede işinde hem muvaffak hem de mutlu olacağına, herkes tarafından kıskanılan çalışmalara imza atılacağına, sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine, rüyayı gören kişinin o kimseye karşı içine kurt düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bozuk paralarının çalındığını gördüyseniz:

  • Bazı hayalkırıklıklarını fazlasıyla büyütüyorsunuz.

Rüyada bozuk paralarının çalındığını görmek huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine, zor zamanlar geçirileceğine, bu yüzden rüyayı gören kişiye uygun olmayan ancak geçim sıkıntısı çektiği bir dönemde zorunlu olarak meşakkatli bir işte çalışmaya başlayacağına tabir olunur.

Rüyada paralarının çalındığını görmek yenileceğine, şifa bulacağına, çok başarılı olup çok büyük miktarda para kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada altın ve paralarının çalındığını görmek hayatının olumsuz yönde değişeceğine, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine tabir olunur.

Rüyada paralarının çalınması içinden çıkılamaz hallere düşeceğine, ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine ve yaşayacağı kararsızlık nedeni ile çok yıpranıp mutsuz olacağına, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına rivayet eder.

Rüyada bozuk bozuk para görmek hak yolunda hayır işleri yapacağına, barış için adım atacağına delalet etmektedir.

Rüyada otomobilinin çalındığını görmek sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine, kişinin aşırı kibirli hareketlerinin faturasının çok ağır olacağına delalet eder.

Rüyada silahının çalındığını görmek iş hayatında gireceği bütün işlerden hayırlı ve bol kazançlar ile çıkacağına, rüyayı gören kişinin, kendisini daha rahat hissedeceğine, çok mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada ayakkabısını çalındığını görmek bir sebeple çok sıkıntılı ve zor bir duruma düşeceğine, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, yapılan hataların telafi edileceğine yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments