Rüyada büyük abdestin beyaz olması

Rüyada büyük abdestin beyaz olması eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, evli olanların eşlerinden kötü muamele göreceğine, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, kaybettiği herşeye geri kavuşacağına, kendisini sorgulama gereği duyacağına, şansının kendinden yana olacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların günden güne artacağına, ekmeğinin çoğalacağına ve bu sayede kafasının rahat edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada büyük abdestin beyaz olması gördüyseniz:

  • Siz esnek veya aydınlatıcı olabilirseniz, o zaman herkesin sizin gibi davrandığını görebilirsiniz.

Rüyada büyük abdestin beyaz olması deneyim kazanacağına, yaşanacak kötü bir olayın sonrasında kişi için hayırlara vesile olacağına delalet eder.

Rüyada büyük abdestin üstüne oturmak kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına, anne baba hayır dualarının alınacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine işarettir.

Rüyada büyük abdestin eline bulaşması hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine, az da olsa kazanç elde edeceğine inanılır.

Rüyada büyük abdestin içinde kurt görmek çevresi tarafından güvenilen biri olarak anılacağına, maddi ve manevi olarak ailesinden büyük destek göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada büyük abdestin kokması inancına aykırı olacak isteklerine yenilmeyeceğine alamet ederken bir diğer yandan da güç ve kudret sahibi olacağına, dost ya da akrabalarından biri ile büyük bir iş yapacağına işarettir.

Rüyada büyük abdestin bulaşması bir koyduğu işten üç alacağına, kazançlı çıkacağına, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine, çok hayırlı insan olunacağına, dönmeyen şansın artık döneceğine tabir olunur.

Rüyada büyük abdestin ağızdan çıkması çok zengin olacağına, işi ne olursa olsun severek çalışacağına delalettir.

Rüyada büyük abdestin üzerine bulaşması kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, muradın yerine geleceğine işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.