Rüyada buzdolabında çatlak yumurta görmek

Rüyada buzdolabında çatlak yumurta görmek günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına, yalancı bir kişi ile istemeden kurulan bir ortaklığın zarar görmeden bozulacağına, iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine, çok güzel ve hayırlı işlere vesile olacağına, işini layığı ile yerine getireceğine, zararların daha çok çalışmayla telafi edileceğine, başarısız olacağına bu durumun da kendisine mutsuzluk ve gözyaşı getireceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına delalettir.

Rüyada buzdolabında çatlak yumurta gördüyseniz:

  • Ani kararlar almayın.

Rüyada buzdolabında çatlak yumurta görmek kişinin çevresinde saygınlığını yitireceğine, çok sevdiği kişilerden uzak duracağına inanılır.

Rüyada çatlak yumurta toplamak birçok fırsatın elden kaçırılacağına, sorunlu olaylarla karşılaşacağına, sıkıntıların ve sorunların daha da artacağına, maddi açıdan büyük sıkıntılar çekilecek bir döneme girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada yumurta çatlak görmek tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine ya da kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduracağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına inanılır.

Rüyada çatlak yumurta görmek diyadinnet kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına, mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine, başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına ve keyfinin kaçacağı bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kırık çatlak yumurta görmek aile hayatı içinde çok büyük üzüntüler yaşayacağına, yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada büyük çatlak yumurta görmek ayrılanların kavuşacağına, kazancın her daim artacağına işarettir.

Rüyada buzdolabında yumurta görmek adeta sinirden küplere bineceğine ve çok büyük bir sıkıntı yaşayacağına, gözü kara davranarak önemli ve büyük kararlar alarak böyle adımlar atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada buzdolabında kırık yumurta görmek uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, uzun bir zamandan beri devam eden sorunlarını yakında ortadan kaldıracağına, maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine alamet etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.