Rüyada cam şeker yemek

Rüyada cam şeker yemek yakın bir arkadaşla bir yola çıkılacağına, hayatta istediği her şeyi gerçekleştireceğine, vereceği çok büyük hatalı kararlar yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, kazancının çok büyük bir bölümünü kaybedeceğine, bu sebeple çok büyük sıkıntılara gireceğine ve işlerini toparlamak için kendisini yıpratacağına, geçiminin ve gelirinin sürekli olmayacağına, büyük bir başarının elde edileceğine, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, girdiği hiçbir işte başarı sağlayamayacağına, sürekli yeni sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cam şeker yemek gördüyseniz:

  • Çelişkili durumlar oluşabilir.

Rüyada şeker görmek toz şeker uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada toz şeker eşlerin arasına kara kedi gireceğine, elinde bulunan imkânları boşa harcayacağına tabir olunur.

Rüyada şeker un görmek güzel günlerin yakında olduğuna, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı tatsızlıklar yaşanacağına, görülen fotoğraftaki görüntü belirsiz ise iş alanında zor bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüyada çok şeker görmek kendisiyle aynı duruma düşmüş kişilere yardım edeceğine ve onları koruyup kollayacağına, doğru olanı seçeceğine ve aldığı kararların kendisini ileri taşıyacağına inanılır.

Rüyada küp şeker bulmak söz dinlemeyen, burnunun dikine giden çocuklara ve rüya sahibinin emeklerinin boşa gideceğine, iş konusunda zarar görülecek bir döneme girileceğine, işlerin kötü bir duruma geleceğine, rakiplerin başarı kazanacağına delalet eder.

Rüyada toz şeker bulmak dertlerin aşılacağına, aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına, yeni bir kazanç kapısı açılacağına, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine, önceden başarılı ve yetenekli olduğu işte artık aynı performansı ve yeterliliği gösteremeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada limonlu şeker eğer karar vermekte gecikirse çok zor durumlara düşeceğine, iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına alamet eder.

Rüyada şeker ve tuz görmek kötü kişilerin arayı bozmasından ötürü tartışılan ve ayrı düşülen dostların biraraya geleceğine, duygularını açığa vuracağına, sabredip içine attıklarını yüksek sesle söylemeye karar vereceğine rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments