Rüyada çamura girmemek

Rüyada çamura girmemek mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, edilen yeminlerin ve verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, problem yaratan kişi ya da elemanın ne olduğunun bulunması için bazı araştırmalar yapılacağına, bunun sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine, yaptığı planların ve projelerin kendisine hayır getirmeyeceğine, çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına, insanlarla olan uyumunun ve iyi geçiminin de artacağına, kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, zor zamanların biteceğine rivayet eder.

Rüyada çamura girmemek gördüyseniz:

  • Aynı şekilde, yeteneklerine veya gelir durumuna güvenerek hareket ettiğiniz bir arkadaşınız sizi yanıltabilir, dikkatli hareket etmelisiniz.

Rüyada çamura bulanmak çok kişi ile iş yapmanın hem avantajlarını hem de dezavantajlarını yaşayacağına, işlerinden yana istediği karı yakalamayı başaracağına inanılır.

Rüyada çamura itilmek şans oyunlarından birini kazanması sayesinde cebine para gireceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, hastaysa şifa bulacağına delalet eder.

Rüyada çamura girmemek hiç istemediği halde zor bir işin altına gireceğine, çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına delalet eder.

Rüyada çamura batmamak bir sebeple çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, el attığı her işte çok büyük başarı kazanacağına yorulur.

Rüyada sulu çamura girmek sürekli olarak emirler veren rüya sahibinin pek çok kişiyle arasının açılacağına, mutlu olacağına, rızık elde edeceğine yorulur.

Rüyada cep telefonu çamura düşürmek hayatının da düzene gireceğine, çok büyük sorunlar yaşanacağına, parasal olarak gitgide daha kötü bir hale düşüleceğine yorulur.

Rüyada arabayla çamura girmek kötü günler geçirilse de, psikolojisini bozmayan rüya sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine ve onlarla her zaman gurur duyacağına tabir olunur.

Rüyada araba ile çamura saplanmak sevdiği kişilerden birisi için maddi bir yükün altına gireceğine, daha geniş bir rızık elde edeceğine, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments