Rüyada canına kast edildiğini görmek

Rüyada canına kast edildiğini görmek kendisini büyük bir işe hazırlanırmış gibi büyük bir stres altında hissedip sıkıntı çekeceğine, çok büyük başarılar elde edeceğine, büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine ve kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulacağına, kendisinin de bu duruma kırılacağına ve üzüleceğine, sorunlarının da çözüleceğine, sorunlu olaylarla karşılaşacağına, sıkıntıların ve sorunların daha da artacağına, maddi açıdan büyük sıkıntılar çekilecek bir döneme girileceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, çok büyük ve hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada canına kast edildiğini gördüyseniz:

 • Mali durumunuzu çok iyi gözden geçirmeniz gerekiyor.

Rüyada canına kast edildiğini görmek büyük bir kazanca sahip olacağına, zorlukların kolaylıkla aşılacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine delalet eder.

Rüyada canına kıymak sorunların tamamının olmasa da bir kısmının bu sayede bitirileceğine, hiç beklenmedik bir anda yalnız kalınacağına, sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına ve tatsız bir olayın ortasına düşüleceğine yorulur.

Rüyada dua edildiğini duymak çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, rüya sahibinin gönlünün feraha ereceğine, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının da dağılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ameliyat edildiğini görmek çok hayırlı işlere gireceğine bu sayede büyük miktarda para kazanacağına, birlikte kâh ağlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada takip edildiğini anlamak istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, bazı kişiler tarafından karşısına çıkarılan engelleri herhangi bir zarar görmeden kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada idam edildiğini görmek zahmetli bir işin içinden başarıyla çıkılacağına, aile içinde de maddi konulardan kaynaklanan sevimsiz konuşmalar ve tartışmalar yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada hizmet edildiğini görmek geleceğinin parlak olacağına, iyi ruh halinin bozulacağına tabir olunur.

Rüyada terk edildiğini görmek üzüntülü günler yaşanacağına, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, güzel günlerle tanışılacağına, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

2 yorum “Rüyada canına kast edildiğini görmek

 1. Rüyamda bir marangoz atölyesinin kapısının kilidini açmaya giderken boynuma bir cin tarafından ip geçirilerek öldürülmek istendim. Can havliyle orada bulunan sapı kırılmış bir bıçak bularak göremediğim cine bir elimle bıçak sallarken aynı zamanda yüksek sesle Ayetel kürsü duasını okuyordum. Birinciyi okudum ip baya gevşedi. İkinycinin sonuna gelirken cin kayboldu. Bende Ayetel kürsi okuyarak uyandım.
  Sonra kalkıp gusul abdesti alarak namaz kıldım 7 ayetel kürsi ve 3 er NAS ve Felak suresi okudum
  Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim

  • Allâme der ki,
   Bu rüya inanca, paraya ve çözümlere işarettir. Rüya alimlerine göre dini duygularının ve inancının güçleneceğine; geçimden, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına; yaşadığı bir sorunun doğru adımların atılması ve gereken kararların hızlı bir şekilde verilmesi ile çözüme kavuşulacağına rivayet eder.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.