Rüyada çelik parlatmak

Rüyada çelik parlatmak işinde uzmanlaşacağına, bu sayede makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine, kötü ve tatsız olaylar yaşayacağına, maddi olarak çok sıkıntı çekileceğine, gelecekle ilgili olarak verilecek kararların hayat içerisinde çok büyük bir etki yaratacağına, mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, tanıdığı kişinin meslek ve işine, görüş ve düşüncesine uymaya, çok daha sosyal bir kişi olup daha büyük bir arkadaş çevresi edineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çelik parlatmak gördüyseniz:

  • Sezgileriniz doğru seçimler yapmanızı sağlayabilir.

Rüyada çelik kişinin hayırlı yollara gireceğine, onlara daha iyi bir gelecek sunmak için çok daha fazla çalışıp, asla yüksünmeyeceğine inanılır.

Rüyada çelik kasa içine düşeceği sıkıntılardan kurtulması ve rahat bir nefes alması için destek olacağına, yaşadığı sıkıntıları bölüşeceğine, endişe ettiği konularda zarar edeceğine rivayet eder.

Rüyada çelik parlatmak moralin ve keyfin yerine geleceğine, üzüntülü ve sorunlu geçen bir dönemden sonra büyük bir zenginliğe kavuşacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çelik diş görmek hafifleyeceğine, mutlu olacağına, kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine delalettir.

Rüyada çelik tava güzel haberler alınacağına, onun tarafından çok sevilip, sayılacağına delalet etmektedir.

Rüyada çelik ip görmek yakın bir zamanda gireceği bir iş yüzünden elindeki paradan da olacağına, çok büyük bir boşluğa düşüp borç içinde kalacağına, gösterdiği çabaya ve azme rağmen uzun bir süre boyunca işlerinin çok kötü bir şekilde ilerleyeceğine, zor zamanların geride kalacağına, üzüntülerin sevince döneceğine alamet etmektedir.

Rüyada çelik tencere arzularına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, iş hayatı içinde çok tartışma yaşayacağına işarettir.

Rüyada çelik makas görmek spor yapmaya başlanılacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments