Rüyada cep telefondan su çıkması

Rüyada cep telefondan su çıkması yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına, işinin gücünün rast gideceğine, çok büyük başarılar kazanacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok seveceği bir hayata merhaba diyeceğine, özellikle mutsuz ilişkileri sonlandırmak için hamlelerde bulunacağına, hileye ve fesada başvurmayacağına, ele geçen kazancın büyük bir kısmının tasarruf için ayrılacağına, eline geçecek zenginlik sayesinde rahatının, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine, umutlarının kırılacağına, zamanının boşa gideceğine, iş yerinde çok zarar edileceğine ve maddi ve manevi büyük travmalar yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada cep telefondan su çıkması gördüyseniz:

  • Resmi kurumlar, tüzel kişilikler, hukuki evraklar ya da meslektaşlarınızla ilişkilerinizde alternatiflerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Rüyada cep telefondan su çıkması makam sahibi olacağına, yükseleceğine, evinde süren sorunların aile bireyleri ile yapacağı bir anlaşma ile kurtulacağına, yoluna çıkacak olan bir sıkıntı yüzünden üzüntü verici bir hale düşeceğine delalet eder.

Rüyada telefondan engellenmek kalabalık ortamlarda nazara uğramaya, çalışma hayatıyla ilgili çok büyük bir sorumluluk almak zorunda kalınacağına, daha sonra kazanılan bu paralar ve mallar ile yeni işlere girileceğine ve kazanılan paranın daha da arttırılacağına alamet etmektedir.

Rüyada telefondan ses duymak sorunların kısa bir sürede çözüm bulacağına, yaşanan tartışmaların sona ereceğine, manevi huzurdan da nasipleneceğine işaret eder.

Rüyada telefondan video izlemek maddi açıdan büyük bir kayba uğranacağına, kişinin kendi gelişimini destekleyen konulara açık durması ile daha iyi bir kariyer elde edeceğine, şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına inanılır.

Rüyada telefondan mesaj almak zarar edilen durumların kısa süre içinde kara geçirileceğine, maddi durumun düzeltileceğine ve askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına, üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine tabir olunur.

Rüyada telefondan ateş çıkması rahatının yerine geleceğine, mutluluğunun da artacağına, içinde kalan hayallerini gerçekleştirme fırsatı bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada telefondan fotoğraf görmek üzüntülerin sevince döneceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine delalet etmektedir.

Rüyada telefondan haber beklemek aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, haksızlıklara uğranılacağına delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments