Rüyada telefondan engellenmek

Rüyada telefondan engellenmek onlarla bir daha ayrılmamak üzere bir araya geleceğine, çalışkan bir kişi olunacağına, alışveriş merkezlerinde vakit geçireceğine, bazı konser etkinliklerine katılacağına, beklenmedik olumsuz olaylarla karşılaşacağına, kazandıklarının ve elde ettiklerinin makbul olmayacağına, işlerin düzelmesi için yeni bir yol seçileceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın zarar getirdiği fark edildiği anda feshedileceğine ve uğranılan zararı düzeltmek için epey uğraşılacağına, başarılı bir kariyere ve çok kazançlı bir işe sahip olunacağına, atılan her adımla daha iyi bir insan olunacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, büyük bir projeye girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada telefondan engellenmek gördüyseniz:

  • Duygusal konular bazı engellenmeler, yanlış anlaşılmalar veya ruhen kötü hissetme nedeni olabilir.

Rüyada telefondan ses duymak korkularından, hastalıklarından, kendisini kötü hissettiren olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, kazancın düşeceğine, sakinliğin, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına yorulur.

Rüyada cep telefondan su çıkması içine girdiği bir toplulukta kendisini üzmeye çalışan bir kişi ile ağız dalaşına gireceğine, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına işaret etmektedir.

Rüyada telefondan engellenmek tabiri caizse ağlayıp dövüneceğine, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine yorulur.

Rüyada telefondan ateş çıkması sorunların kısa süre içinde çözüme ulaşacağına ve her adımda daha büyük başarılar ve kazanç elde edileceğine, büyük tartışmalar yaşayacağına ve adını temizlemek için çok çaba göstereceğine inanılır.

Rüyada telefondan mesaj silmek ömrünün uzun olacağına, sabırlı olmak ve allah’a yalvarmak dışında kişinin elinden bu süreç zarfında bir şey gelmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada telefondan fotoğraf görmek de hayatı boyunca işsiz kalmayacağına, insanlara duyduğu güveni kaybedeceğine ve bu nedenle içine kapanarak sessiz ve mutsuz günler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada telefondan haber beklemek huzur ve mutluluk verecek olaylar yaşanacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine, bir sebeple bu kişiyle aranın açılacağına ve tüm barışma çabalarına rağmen bu kişi ile aranın bir türlü düzeltilemeyeceğine işaret eder.

Rüyada telefondan resme bakmak sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine, bunun kendisine başarı ve hayır getireceğine bu sayede de rakiplerini geçmesine vesile olacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments