Rüyada çimen sulamak

Rüyada çimen sulamak dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine, dünyasının bir anda değişeceğine, yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, uykusuz geceler yaşanacağına, büyük bir ihanete uğranacağına, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine, hayırlı insanlar ile tanışılacağına, arsız ve yüzsüz kimselere uyacağına, adına leke sürüp hem kendi hem de ailesinin başını öne eğdireceğine, maddi olarak iyi giden bir işin bir anda kesintiye uğrayacağına, pek çok ikiyüzlü insanla bir arada olunacağına, evinin kapısının her zaman sevdiği kişilere açık olduğuna ancak bazı kötü niyetli kişilerin bu durumu istismar edeceğine ve kırgınlık yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada çimen sulamak gördüyseniz:

  • Çok parlak bir öneri veya teklifin diğer olasılıkları gölgelemesine izin vermemelisiniz.

Rüyada çimen yolmak dini inancını tam olarak yaşamak için kişinin sürekli araştırma yapacağına, dini bütün, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine, kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine, işlerin istenmeyen bir hal alacağına rivayet eder.

Rüyada çimen sulamak sürpriz bir şekilde gelen yardım sonucu borçlarından kurtulacağına, itibar kazanacağına ve insanlara yol göstereceğine delalettir.

Rüyada çimen temizlemek yaşanan tüm sıkıntıların ve sorunların ortadan kalkacağına, sorunlu bütün olayların düzeleceğine, elindekileri de kaptıracağına, bu nedenle de hem yokluğa düşeceğine rivayet eder.

Rüyada çimen lekesi hiçbir eksiğinin bulunmayacağına, darda kalacağına, başarısızlığı karşısında yıkılacağına, üzüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada çimen yemek eşlerin birbirine düşeceğine ve son karar olarak ayrılacağına, bir sebeple bu kişinin çok sıkıntı çekeceğine alamet eder.

Rüyada çimen ihya şansın yüze güleceğine, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çayır çimen eğlencesinden ve lüksünden geri kalmayacağına, yaşayacağı sıkıntılarda etrafındaki pek çok insanın anında yardımını göreceğine ve mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kar ve çimen görmek çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük bir saygınlığa ve başarıya kavuşacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments