Rüyada çocuğun öldürüldüğünü duymak

Rüyada çocuğun öldürüldüğünü duymak içinin rahatlayacağına, masumluğunu ispat edeceğine, alnına sürülen lekeden allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına, çevrenizden takdir görmeye, ferahlayacağına, esenliği bulacağına ve hoş zamanlar geçireceğine, hastalığında da sağlığında da bu kişinin yanında yer alacağına, ancak daha sonra yaşanacak çeşitli sorunlardan ötürü çok büyük sıkıntılar çekerek hiç beklemediği birçok sıkıntı ile yüz yüze geleceğine ve yaptığı işlerde neredeyse attığı her adımda çok büyük problemler yaşayacağına, toplumda iyi bir yer edineceğine, çevresindeki kimselere şüpheyle bakmaya başlayacağına alamet eder.

Rüyada çocuğun öldürüldüğünü duymak gördüyseniz:

  • Bazı kişiler bazı konularda sınırlandırılmaya veya kısıtlanmaya hazır olmayabilirler ya da sınırlarını bilmeden davranıyor olabilirler.

Rüyada çocuğun öldürüldüğünü duymak el üstünde tutulur hale geleceğine, bolluk, bereket, zenginlik ve bolluk içinde olacağına, gösterilecek olan sabır ve azim ile bu işten çok iyi kazanç elde edileceğine, insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına inanılır.

Rüyada çocuğun öldürüldüğünü görmek yaptığı çalışmaların çok büyük bazı sorunlar yüzünden pek yarar sağlamayacağına, önemli ve büyük adımlar atacağına, bu durumun da herkesin dikkatini çekeceğine işaret eder.

Rüyada bir çocugun öldürüldüğünü görmek daha önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına delalet eder.

Rüyada küçük çocuğun öldürüldüğünü görmek ihanete uğrayacağına, bahtın açılacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, edilen duaların tutacağına, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine delalet eder.

Rüyada öldüruldugunu görmek şansının ve kısmetinin de açılacağına, çok büyük sorunlar ile başetmek zorunda kalacağına, attığı her adımda daha kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalacağına, çok büyük emekler vererek ortaya koyduğu bazı çalışmalardan çok büyük zararlar edeceğine tabir olunur.

Rüyada amcamın öldürüldüğünü görmek kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine, bulunan mevkinin kaybedileceğine, boş yere korku duyulacağına alamet eder.

Rüyada başbakanın öldürüldüğünü görmek çok zor dönemlerden geçeceğine, gireceği çok büyük bir işten maddi ve manevi olarak çok büyük zarar görmüş olarak çıkacağına, hayatın daha rahat ve konforlu bir hale geleceğine tabir olunur.

Rüyada baltayla öldürüldüğünü görmek ticaretin açılacağına, maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments