Rüyada çok büyük bir boğa görmek

Rüyada çok büyük bir boğa görmek sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, hayatının ve planlarının kendi istediği yönde ilerlemeye başlayacağına, bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine, atacağı adımlar yüzünden büyük bir üzüntü yaşayacağına, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, ailesi ile daha fazla ve kaliteli şekilde vakit geçireceğine, kendisine zarar verecek işlere girmeyeceğine, geçimden, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına delalet eder.

Rüyada çok büyük bir boğa gördüyseniz:

  • Bazı işlerin yeniden yapılması gerekebilir ya da yeniden yapılması gerektiği söylenen şeylerin yeniden yapılmasına gerek olmayabilir.

Rüyada çok büyük bir boğa görmek başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına, mesleğini ihmal etmeden, her türlü eğitici konferansa, kursa ve mesleki seminerlere katılacağına tabir olunur.

Rüyada büyük kırmızı boğa görmek çok büyük ve hayırlı başarılar ve kazançlar elde edeceğine, hastalığının düzeleceğine alamet eder.

Rüyada büyük boynuzlu boğa görmek bir sağlık sorunu konusunda tedavi amaçlı bir yolculuğa çıkılacağına, eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde yeni çalışmalar ve projeler ortaya konulacağına ve verilen bir söz üzerine büyük mutluluk verecek bir sürpriz yapılacağına, içinde bulunduğu sorunların günden güne artacağına işarettir.

Rüyada büyük boğa görmek çok sıkıntı çekilmiş olan konularda rahata ereceğine, rahat, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada büyük siyah boğa görmek güvenilir olmayan, dürüst olup olmadıkları bilinmeyen kişilerin aklına uyacağına, bir sebeple çok büyük sorunlar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada büyük kızgın boğa görmek çok sıkıntılı dönemler geçirileceğine ve hastalık ve çeşitli sorunlar ile boğuşulacağına, övgülerle ve başarılarla dolu bir yaşam sürüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada büyük beyaz boğa görmek herkesin sahip olmak istediği hayata sahip olacağına, elinde bulunan imkânları boşa harcayacağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah büyük boğa görmek yüzünün güleceğine, sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments