Rüyada davet edilmemek görmek

Rüyada davet edilmemek görmek rüyayı gören kişinin, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına ve çok sıkıntılı ve sorunlu bir dönem geçireceğine, zor zamanların biteceğine, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine, kendi işinin başına geçip, kendi patronu olacağına, büyük paralar kazanarak, zamandan da kar edeceğine, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına, sağlam bir kariyer edineceğine, bir anda atılıma geçeceğine, çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına ve çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine yorulur.

Rüyada davet edilmemek gördüyseniz:

  • Size iyi davranmayan kişiler olabilir.

Rüyada davet edilmemek görmek maddi kayıpların sona ereceğine, kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına yorulur.

Rüyada düğüne davet edilmemek maddi sıkışıklık içinde kalacağına, eski işlerinden daha iyi ve hayırlı işlere kavuşacağına delalet eder.

Rüyada yemeğe davet edilmemek çekilen parasızlık yüzünden yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına ve ailevi sorunların da biteceğine, bekarsa yakında evleneceğine ve mutlu olacağına delalettir.

Rüyada sofraya davet edilmemek çok büyük çaba gösterilmesine rağmen bir türlü toparlanmayacağına, yapılan bir hatanın iş konusunda tecrübeli bir kişinin vereceği fikir sayesinde düzeltileceğine, bu sayede işlerin daha iyi bir hal alacağına delalet eder.

Rüyada bir yere davet edilmemek bir sebeple ailesi ile bile büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşayacağına, anne baba duaları alınacağına inanılır.

Rüyada işe kabul edilmemek rızkın da aynı oranda çoğalacağına, yeni girişimlerde bulunacağına ve gelirinin arttırmak için atılıma geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada misafir olarak kabul edilmemek ayakları yere sağlam basan ve yaptığı işte ses getiren bir karakter ortaya konulacağına, işleri ile ilgili de büyük sorunlar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada bir işe kabul edilmemek kötü duygularını yeneceğine, işlerinizde sorunlar yaşıyorsanız sorunlarınız ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments