Rüyada dejavu olmak

Rüyada dejavu olmak ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, bu kişiler sayesinde yeni bir çevreye gireceğine, kişinin aşırı kibirli hareketlerinin faturasının çok ağır olacağına, iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine, biraz daha sabırlı davranması halinde hayalini kurduğu güzel yaşama kavuşacağına, sağlıklı ve refah içinde bir hayat süreceğine, iş hayatında büyük hezimetler alacağına, kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada dejavu olmak gördüyseniz:

  • Bazı ilişkilerinizde geri adım atmanız olayların asıl nedenlerinin ortaya çıkmasına yardım edebilir.

Rüyada dejavu olmak verilen duygusal kararlar kadar, anlık çıkışların da kişiye dönüp dolaşıp zarar vereceğine, diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına ve gereken kişilere gereken cezaların verileceğine rivayet eder.

Rüyada dejavu çok uzak bir yere gideceğine ya da uzak bir yerden üzücü bir haber alacağına, huzursuzluk içinde ve sorunlu günler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada dejavu yaşamak akrabalarla küslüklerin sona ereceğine, kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada dejavu görmek büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına, bu durumun aile hayatına da yansıması ile birlikte büyük ve önü alınamaz tartışmaların yaşanacağına, aile bireyleri arasında uzun süreli küslüklerin başgöstereceğine, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına ve kazançlı işlere girileceğine delalet eder.

Rüyada dejavu olduğunu görmek sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine ve takdirlerini kazanacağına, aile huzurunuzun bozulacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.