Rüyada delik yatak görmek

Rüyada delik yatak görmek yaptığı işlerde kişinin iyi niyetinin suiistimal edileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, bir arsa veya kirada olan evini satarak borçlarını ödeyip, temize çıkacağına, üzüntülerin sona ereceğine, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine, bu sayede uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına, evlatlarından hayır bulacağına ve ailesinin genişleyeceğine, çok sevineceğine, iş hayatında ve sosyal hayatında çok zor durumlara düşeceğine ve zarara uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada delik yatak gördüyseniz:

  • Etkilemek istediğiniz kişiler varsa, daha az konuşmalı daha çok şey yapmalısınız.

Rüyada delik yatak görmek başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına, sıkıntılarının çok kısa süreli olacağına işaret eder.

Rüyada yüzünün delik delik olduğunu görmek hidayete ermeyi de başaracağına, hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine inanılır.

Rüyada yüzünü delik delik görmek bundan sonra onlarla mutlu ve mesut yaşayacağına, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada delik diş karşısına kalbini çarptıracak, duygularını harekete geçirecek ve kendisini değerli hissetmesine vesile olacak bir insanın çıkacağına, çok kötü olaylar yaşayacağına inanılır.

Rüyada delik el hayatının bundan sonraki kısmının ferah şekilde süreceğine, sıkıntılı zamanlar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada delik taş başarılı olacağına ve başarılarının süreceğine, nerede akşam orada sabah felsefesi ile yaşamaktan vazgeçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada diş delik yalan söyleyeceğine ve bu tip durumlar yüzünden iş konusunda da büyük sıkıntılar yaşayacağına, kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına alamet eder.

Rüyada delik çuval kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına, maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments