Rüyada deniz üzerinde kar görmek

Rüyada deniz üzerinde kar görmek kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine, hayallerinin, arzularının, iş projelerinin gerçek olacağına, karanlık kişilerle muhatap olacağına, çalışmaktan kurtulacağına ve biraz da kendisine zaman ayırma fırsatı elde edeceğine, geçmişin kötü izlerinin silineceğine, tartışmalı durumların sona ereceğine, hayatını yoluna koymaya, bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına rivayet eder.

Rüyada deniz üzerinde kar gördüyseniz:

  • Zamanınızı doğru kullanmanızda fayda var.

Rüyada deniz üzerinde yatmak ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına, torunlarına dahi yeteceğine delalet etmektedir.

Rüyada deniz üzerinde kar görmek sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına, allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine, bu evlatların kendisi için çok hayırlı çocuklar olacağına delalet etmektedir.

Rüyada deniz üzerinde at görmek büyük gelirler elde edilmesine ve çok daha büyük işlerin gelip daha farklı çalışmalar yapılmasına büyük destek sağlayıp yüksek bir mevkiye transfer edileceğine, ancak bu sefer herhangi bir sorun yaşanmayacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine delalettir.

Rüyada deniz üzerinde oturmak ticaretin önünün açılacağına, işlerin artacağına, yeni işlere girileceğine, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına delalettir.

Rüyada deniz üzerinde görmek hedefine ve amacına giden yolda bir an bile vazgeçmeden, yılmadan, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine sonunda da mutlaka emeline nail olacağına, gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada deniz üzerinde mezar görmek eşiyle birlikte bir işyerine sahip olacağına, hayır, iyilik ve güzellik bulacağına, yaşam kolaylığı içine gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada deniz üzerinde uçtuğunu görmek bazı sorunların aile bireyleri arasında tartışma yaratacağına, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına delalettir.

Rüyada deniz üzerinde gemiyle gitmek kırılacağına, ağlayacağına ve dertleneceğine, sanatla igili olarak bazı çalışmalar yapılacağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments