Rüyada desenli fincan görmek

Rüyada desenli fincan görmek yaptığı tüm işlerde başarılı olup takdir toplayacağına, hisleri ile hareket etmesi yüzünden hatalara karşı açık olacağına, hayırlı kız evlatlara sahip olacağına, yakın zaman içinde huzurlu bir döneme girileceğine, maddi konuların çözüme kavuşacağına, insanlardan uzaklaşacağına, tabiri caizse ağız tadından olacağına, kötü ve tatsız olaylar yaşayacağına, üzüleceğine, zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her işi alnının akı ile yerine getireceğine, şansının yaver gideceğine, işlerinin açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada desenli fincan gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin akıldışı fikirleri nedeniyle para harcamak zorunda kalmamaya özen gösterin.

Rüyada desenli fincan görmek çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hayatında çok yeni ve çok güzel olaylar meydana geleceğine, hayli sağlam başarılara imza atacağına yorulmaktadır.

Rüyada desenli cam görmek rahatsızlık veren durumların son bulacağına, kişinin ömrünün son anına kadar sevdikleri ile huzur ve barış içinde yaşayacağına işaret eder.

Rüyada desenli tabak maddi olarak çok daha rahat edilecek ve yardıma muhtaç insanları yardım isteklerine karşılık verilecek bir döneme girileceğine, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, etrafındaki kişiler ile çok sorun yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada desenli kumaş girdiği işlerde çok yeni fikirler ortaya koyarak her zaman daha iyi olmaya çalışacağına, kişinin doğru yoldan ve hak olandan ayrılmasına yorulur.

Rüyada desenli ceket sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, işlerin artacağına rivayet eder.

Rüyada desenli elbise görmek başına türlü işler geleceğine, direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine işarettir.

Rüyada desenli balık görmek elinde bulunan fırsatların bir bir boşa çıkacağına ve sıkıntı çekeceğine, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çiçek desenli ceket işlerinin çok zor bir durumda kalacağına, hanesinden bereketin ve kalbinden mutluluğun göçeceğine, kazancındaki ve evindeki bereketin eksileceğine, hayatının da zorlaşacağına yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments