Rüyada dişlerini kırmak

Rüyada dişlerini kırmak böylece çıkabilecek problemleri kısmen de olsa bertaraf edeceğine, bolluk ve bereket içinde yaşanılacağına, sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, rüya sahibinin hayatına yeniliklerin geleceğine, mal varlığını artıracak paralar kazanacağına, istediği her şeyi kolayca alabileceğine, kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine ve ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına, ancak daha sonra gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine, boşanmak istemesi halinde eşi tarafından zorluklar çıkarılacağına alamet etmektedir.

Rüyada dişlerini kırmak gördüyseniz:

  • Huyunu az çok bildiğiniz için, onun hoşuna giden davranışlarda bulunmaya çalışın.

Rüyada tüm dişlerini çektirmek yaşamını tamamıyla olumlu yönde değiştireceğine, ona hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına, uzun zamandır sahip olmak isteyip de bir türlü alamadıklarını rahatlıkla alma gücüne sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada dişlerini temizlemek verilen bir sözlerin yaşanan bazı aksiliklerden ötürü bir türlü tutulamayacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine delalet eder.

Rüyada dişlerini tek tek çekmek atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına, başarılarının azalacağına, mallarının eksileceğine alamet eder.

Rüyada ön dişlerini çekmek yalan ve dolanları ile onu kandıracağına, allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına, vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine inanılır.

Rüyada dişlerini kırmak hayal edilen şeylere ulaşılamamasından ötürü hayalkırıklığı yaşanacağına, insanlar arasında çok saygın bir kişi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada dişlerini çektirmek elinin darda kalmayacağına, işlerinde yaşanan sorunların biteceğine inanılır.

Rüyada dişlerini sıkma ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, bazı büyük sorunlarla karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada dişlerini yemek kişinin bugüne değin halledemediği devletle ilgili bir sorunda bu kimseden destek alınacağına, o kimseyi kendisine tutku ve saplantı haline getireceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments