Rüyada dizlerde yara görmek

Rüyada dizlerde yara görmek yükseldikçe yükseleceğine, başarıya ve zafere doymayacağına, işine olan bağlılığının zarar göreceğine, ofisteki ağız tadının kaçacağına, sıkıntılarını kısa zaman içinde kimseden en ufak bir destek görmeden ortadan kaldıracağına, büyük adımlar atacağına, ahiret inancını boşlayarak, gözünü bürüyen mal ve para hırsına kapılacağına, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, sorunların yakında çözüme kavuşacağına, zor durumlara düşüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada dizlerde yara gördüyseniz:

  • Yeni bir aleti, ürünü veya yaşam tarzını empoze etmeye çalışan kişiler mucizelerden bahsediyor olabilirler, daha şüpheci olmakta fayda var.

Rüyada dizlerde yara görmek adından söz ettirecek adımlar atacağına, işlerinde şimdiye kadar görmediği bir sorunla karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayakta yara eşinden ve çocuklarından saygısızlık ya da nankörlük görmeyeceğine, hayatın kolaylaşıp, güzelleşeceğine delalettir.

Rüyada burun yara sürpriz ve olumlu olaylar yaşayacağına, psikolojik sorunların geride kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada omuzda yara üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine, sıkıntılarını dile getirmek istese de bir sonuç alamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kulakta yara kulluk derecesinin artmasına, kendisine fırsatlar yaratacağına işaret etmektedir.

Rüyada başta yara bolluğun, bereketin, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına, hayat içerisinde çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada yara iyileşmesi torunlarına dahi yeteceğine, verilen emeklerin karşılığının alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada yara kremi çekilen sıkıntıların karşılığını en iyi şekilde alacak olan rüya sahibinin dertsiz bir sürece gireceğine, gerek maddi gerek de manevi anlamda mutluluğu yakalayacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments