Rüyada dul kadını gelinlikle görmek

Rüyada dul kadını gelinlikle görmek sürekli olarak bahaneler arkasına sığındığı için tembel biri olarak adlandırılacağına, esenliğe kavuşulacağına, çok hayırlı ve güzel adımların atılarak kazanç elde edileceğine ve her zamankinden daha farklı şeyler yapılarak hayata huzur ve mutluluk katılacağına, atılacak adımla birlikte çok iyi bir mevkiye giden bir yolun açılacağına, günlerini hastanede geçireceğine, kendisine çok iyi bir hayat kurmak için yeni bir yola gireceğine, kucaklaşacağına, rahatsızlık veren bir durumun edilen dualar ve alınan hayır duaları sayesinde çok mutlu bir sonuca ereceğine, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına tabir olunur.

Rüyada dul kadını gelinlikle gördüyseniz:

  • Göreceksiniz küçük olmaları yüzünden farketmediğiniz ufak ayrıntılar başınıza ne dertler açmışlar.

Rüyada dul kadını gelinlikle görmek rüya sahibinin bu şansını iyi ve akıllıca değerlendireceğine bu sayede geçim derdinden kurtulacağına, bedeninin şifaya kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada dul bir kadını gelinlikle görmek itibarı yüksek bir yönetici olunacağına, elinin bollaşmasına vesile olacak ve böylece maddi anlamda çok daha fazla güçlü hale gelmesini sağlayacak bazı girişimlerde bulunacağına alamet eder.

Rüyada ölmüş kadını gelinlikle görmek onlarla her geçen gün daha bir kenetleneceğine, sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına yorulur.

Rüyada yaşlı kadını gelinlikle görmek aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine ve mutlu olunacağına, ancak gereken aşamalar aşılmadığı için yer yer sıkıntı çekileceğine, zor zamanlar geçirileceğine ve yakın zaman içinde çeşitli zorluklar yaşanacağına inanılır.

Rüyada bir kadını gelinlikle görmek makbul olandan vazgeçmeyeceğine, çok sevdiği kişilerden biri ile gireceği bir projeyi çok iyi yerlere getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada hamile kadını gelinlikle görmek çok büyük kazanımlar elde edileceğine, sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ünlü bir kadını gelinlikle görmek işlerinin gerileyeceğine, elinin sıkışacağına, gençliğin verdiği acemiliğini geride bırakacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kadını gelinlikle görmek kalıcı saadeti ve kazancı yakalayacağına, insanların takdirine mazhar olacağına delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments