Rüyada duvar yıkıntısı görmek

Rüyada duvar yıkıntısı görmek başarıya giden yollar üzerindeki engellerin kalkacağına, böylece olabildiğince aşama kaydedeceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından uzun bir zaman boyunca kurtulamayacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine ve insanlar arasında sevilen, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına, kırgınların barışacağına, sakin giden yaşamının sarsılacağına, bir sebeple maddi bir kaynak bulunup çeşitli harcamalar yapılacağına, zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine ve hayırlı bazı kişiler ile tanışıp iş hayatında hiç umulmadık ve hayal edilmedik mevkiler ve başarılar ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada duvar yıkıntısı gördüyseniz:

  • Rekabetçi ortamlar söz konusu olabilir.

Rüyada duvar yıkıntısı görmek ticaretin önünün açılacağına, büyük bir saygınlık kazanacağına rivayet eder.

Rüyada ev yıkıntısı görmek sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, derdin ve sıkıntının biteceğine yorulur.

Rüyada deprem yıkıntısı görmek sağlık sorunları yaşayan bir akrabanın maddi ve manevi olarak yanında olunacağına, kişinin nazar değmemesi için tahtalara vuracağına işaret etmektedir.

Rüyada cami yıkıntısı görmek sorunlu olaylarla karşılaşacağına, kötü günlerin bir daha yaşanmayacağına işaret eder.

Rüyada bina yıkıntısı görmek uzun zamandır ertelediği çeşitli planlarını yapılacaklar listesinin üst sıralarına taşıyacağına, hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına işaret etmektedir.

Rüyada inşaat yıkıntısı görmek tüm sıkıntıların ve sorunların, giderileceğine, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada cam duvar atılacak adımlar sayesinde işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına, malının, parasının ve makamının artacağına işaret etmektedir.

Rüyada duvar cökmesi çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına, kendisini çok çaresiz ve çözümsüz hissedeceğine delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments