Rüyada elinde kalem tutmak

Rüyada elinde kalem tutmak sorunların ve musibetlerin sona ereceğine, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine, işlerinin düşeceğine, alım zorluğu yaşamayacağına, çok büyük olmasa bile zarara uğrayacağına, etrafında dönen uğursuzluğun ortadan kalkacağına, işlerini sabırla yoluna koyacağına, ruhunu ve bedenini dinlendireceğine işarettir.

Rüyada elinde kalem tutmak gördüyseniz:

  • Bildiğiniz yerlerde bildiğiniz kişilerle zaman geçirmeye çalışın.

Rüyada elinde kalem tutmak başının hiç dara düşmeyeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından çok kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, hayırlı işlere girileceğine inanılır.

Rüyada başkasının elinde kalem görmek çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, onların mutluluğu için kendisini adayacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş birinin elinde kalem görmek keyfinin, ağız tadının ve sıhhatinin de yerinde kalacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine delalet eder.

Rüyada elinde defter kalem görmek bazı zevklerinden geri kalacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada elinde kurşun kalem görmek büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına, maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada elinde kağıt kalem görmek onları tebrik edeceğine, planlarının işe yaramayacağına bu nedenle elinin dara düşeceğine yorulur.

Rüyada elinde tükenmez kalem görmek bazı kişiler tarafından karşısına çıkarılan engelleri herhangi bir zarar görmeden kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, onun kendisine dost değil aslında düşman olduğunu fark edeceğine rivayet eder.

Rüyada birinin elinde kalem görmek sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına, eşler arasındaki sorunların çözüme kavuşacağına alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments