Rüyada elinden kan alınması

Rüyada elinden kan alınması sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına, işlerinin çok kazançlı ve hızlı bir şekilde ilerleyeceğine, işle ilgili olarak açılan kapıların kendisine büyük hayırlar getireceğine, zamanında gereksiz yere almış olduğu yani kendisi için lüks denebilecek bir malı elden çıkaracağına, böylelikle ezilmeden ve yıpranmadan rahat bir iş hayatı olacağına, hanesine giren gelirin önemli oranda artacağına, alacaklarını tahsil edeceğine, kendisini zor geçecek bir proje uygulama sürecinin ardından yorgun hissedeceğine, kişinin artık rahat bir nefes alacak kadar iyi bir duruma geleceğine, büyük kazançlar elde edileceğine ve hayal edilen şeylerin neredeyse herhangi bir zahmet çekilmeden ortadan kalkacağına, ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına, kendini dinine daha fazla vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada elinden kan alınması gördüyseniz:

  • Parasal olduğu kadar duygusal açılardan da şanlısınız.

Rüyada atı elinden kaçırmak parasız ve işsiz kalacağına, geçiminin bu nedenle insanların yardımı ile sürdüreceğine, hayal ettiğinden ve arzuladığından da fazlasına kavuşacağına alamet eder.

Rüyada elinden kaçırmak sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine, daha sonra başka iş kollarına girerek çok daha büyük kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada elinden bir şey çıkması hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, karısının çok mutlu olacağına inanılır.

Rüyada elinden ot çıkması bilgisi bulunmayan bazı konularda yeni birşeyler öğreneceğine, çok mutlu olunacağına ve yapılmış olan yatırımların büyük kazanç getireceğine delalet eder.

Rüyada sol elinden vurulmak kişinin isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, moral ve motivasyon açısından çok iyi bir hale gelineceğine ve ferahlığa çıkılacağına rivayet eder.

Rüyada elinden ip çıkarmak muradına ereceğine ve daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan yakın bir zaman içinde tek başına çözeceğine ve ileride çok iyi işlere imza atacağına delalet eder.

Rüyada bıçaklanmak elinden mutluluk ve başarı için ne kadar amacı varsa onu gerçekleştireceğine, girdiği işlerde başta çok iyi giderken daha sonra zarar etmeye başlayacağına işarettir.

Rüyada elinden öpmek dedikodu edeceğine, bekar ise evleneceği kimse ile tanışacağına yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments