Rüyada engelli koşu

Rüyada engelli koşu zaman içinde kendisini daha iyi yerlerde bulacağına, yaptığı çalışmaların heba olacağına, kardeşlerinden biri ile arasının açılacağına, uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine, tüm sorunlarının biteceğine ve endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına, kişinin istediği kariyere de sahip olmayı başaracağına, dertlerin biteceğine, yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, eskisinden de iyi olacağına, hayatının bir düzene kavuşacağına, onlarla çok iyi vakit geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada engelli koşu gördüyseniz:

  • Birlikte güzel programlar yaparak hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Rüyada engelli yol görmek sorunların, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına işaret eder.

Rüyada engelli koşu çok daha güçlü biri haline geleceğine, beklentilerine ulaşacağına, kısmetlerini de göremeyeceğine işarettir.

Rüyada engelli birini kurtarmak verilen emeklerin ve yapılan sürprizlerin boşa gideceğine, maddi ve manevi güce ve rahatlığa kavuşacağına delalet eder.

Rüyada engelli biriyle öpüşmek gururlu bir hayat süreceğine, kişinin kafasının uzun süre bu meseleyle meşgul olacağına yorulur.

Rüyada engelli kardeş görmek çalışmaların beğeni almayacağına, üzüntülerinden ve dertlerinden ötürü hasta olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendisini engelli görmek fırsatların elden kaçacağına, kendisini hiç beklemediği iş teklifleri ile sarılmış bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada engelli okulu görmek müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, hafifleyeceğine, kardeşlerin birbirine destek vereceğine, bu destek sayesinde birçok değişim yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada engelli kızını görmek büyük miktarda para kazanılacağına, kısa süre içinde işten çıkılacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments