Rüyada erkek bebek boğmak

Rüyada erkek bebek boğmak kişinin karamsar ve üzgün ruh halinden kurtulacağına, karşılaşılan kötü olaylardan ötürü istenmeyen durumlara düşüleceğine, büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, kendi işini kuracağına, ticaret adamı (kadını) olacağına ve herkesin adından söz ettiği itibarlı kişi konumuna geleceğine, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına, bazen yokluk, bazen fakirlik görüleceğine, çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine, yeni gayrimenkuller alınacağına, çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına tabir olunur.

Rüyada erkek bebek boğmak gördüyseniz:

  • Dışarıdan bakıldığında güzel bir resim veren fikir, plan ya da projeler asında içten içe içinizi kemiriyor olabilir.

Rüyada bebek erkek bebek görmek hayatının kolay ve güzel geçeceğine, işlerinin hemen hallolacağına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına delalet eder.

Rüyada bebek erkek bebek sevmek para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine, ayrıca çok kötü olaylar yaşanacağına, bitmek tükenmek bilmeyen bir tartışmanın arasında kalınacağına ve gerek yakın arkadaşların ve gerek akrabaların karşı çıkacağı bir işin içine girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada erkek erkek bebek görmek bir arkadaşa maddi açıdan destek olunacağına, yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada üç erkek bebek maddi ve manevi olarak rahat edeceğine, keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, kendisini çok büyük sorunlar ile boğuşurken bulacağına delalet eder.

Rüyada bir erkek bebek görmek aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına, birlikte çok büyük bir çalışma ya da bir proje ortaya konulacağına inanılır.

Rüyada erkek bebek boğmak çok büyük bir aşk yaşanacağına, yokluk ve fakirlik içinde olacağına yorulmaktadır.

Rüyada erkek bebek düşmesi yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine, büyük projeler ortaya koyan kimse olacağına inanılır.

Rüyada bir erkek bebek sahiplenmek mesleki anlamda geriye düşüleceğine, sırta kambur olan bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments