Rüyada erkek hamileliği

Rüyada erkek hamileliği hayır getirecek işlere girileceğine, doyasıya hasret gidereceğine, bol muhabbette olacağına, hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, hayallerinin, isteklerinin, amaçlarının ve beklentilerinin de gerçekleşeceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına, işlerin istenmeyen durumlara düşeceğine, büyük ve başarılı adımlar atacağına, atılan adımların maddi ve manevi olarak çok zarar vereceğine, ortaklık kurulan kişilerle büyük bir tartışma yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada erkek hamileliği gördüyseniz:

  • Ticari başlıklarda emek harcamak gerekebilir.

Rüyada erkek kardeşinin erkek çocuğu olduğunu görmek öfkesine yenilerek onlara hakaret ve haksızlık edeceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmadan çok iyi işler yapacağına işarettir.

Rüyada erkek erkek kardeş görmek düşmanına galip geleceğine, beklentilerinin yerine geleceğine, mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine, hane içindeki mutluluğun, keyfin, rahatın, huzurun, konforun ve lüksün de artmasına vesile olacağına işaret etmektedir.

Rüyada erkek çocuğu olmayan birinin erkek çocuğu olduğunu görmek dirlik ve beraberliklerin yok olacağına, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine, zorlu çalışma koşulları sebebiyle yıpranılacağına tabir olunur.

Rüyada erkek ile erkek ilişkiye girmek iş hayatının hayırlı bir şekilde yeni başarılara ulaşacağına, eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına, yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine, bir fitne çıkarmaya yorulur.

Rüyada erkek erkek bebek görmek uğranan zarardan kurtulmak amacıyla destek alınamadığı ve yardım bulunamadığı için zararın ve krizin daha da büyüyeceğine, bazı kişiler tarafından çok kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına işaret eder.

Rüyada dul erkek rüya sahibinin eğlenceli günler geçireceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, hayalkırıklıklarının giderileceğine alamet eder.

Rüyada erkek endişe duyulan durumlarda destek almak için başvurulan kişilerden destek alınamayacağına, keyfinin ve sağlığının da yerine geleceğine yorulur.

Rüyada erkek eli tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine bu sayede karşısına çıkacak aksiliklerin, engellerin, başarısızlıkların ve kayıpların da daha baştan önünü tıkamış olacağına, başına gelecek bir kötülüğü fark ederek, ona göre davranacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments