Rüyada eski arkadaşının cinsel organını görmek

Rüyada eski arkadaşının cinsel organını görmek çevresine karşı tepeden bakan, bilgiçlik taslayan ve aşağılayan tutumlar içinde bulunulacağına, ancak daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına, zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların sona ereceğine, ister istemez başının belaya gireceğine, maddi olarak zarar edileceğine, kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine, hedeflerine doğru adımlarla yürüyebilecek yollar bulacağına işarettir.

Rüyada eski arkadaşının cinsel organını gördüyseniz:

  • Dikkatle atacağınız her adımın daha tutarlı olacağını görebilirsiniz.

Rüyada eski arkadaşının cinsel organını görmek borçlarını ödeyeceğine, kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, rızıksız kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada yakın arkadaşının cinsel organını görmek gönülden arzuladıklarının da hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine, hayatına sakinlik, bereket ve huzur geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada iş arkadaşının cinsel organını görmek yüzün güleceğine ve böylece moral bulacağına, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine, yaşamının belli bir düzene oturacağına tabir olunur.

Rüyada bir arkadaşının cinsel organını görmek sevdiği kişilere yardım edeceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine ve aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına, dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski karısının cinsel organını görmek fenalıkta bulunmaya, içinde bulunduğu sorunların günden güne artacağına tabir olunur.

Rüyada eski kocasının cinsel organını görmek eşi ile büyük anlaşmazlıklara düşeceğine ve bir türlü orta yolu bulamayacağına, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski eşinin cinsel organını görmek çok yorulacağına, tazeleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin cinsel organını görmek sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, büyük başarılar kazandığı ortaklıklardan birinde hiç istemediği halde bir kırılma yaşayacağına ve sıkıntılı bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments