Rüyada eski evde eski sevgiliyi görmek

Rüyada eski evde eski sevgiliyi görmek esenliğe kavuşacağına, yüzünün güleceğine, adını işindeki üstün başarıları ile duyuracağına, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine, kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına, çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına, yeni bir eve sahip olunacağına, nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski evde eski sevgiliyi gördüyseniz:

  • Uzun zamandır tanıdığınız kişiler ya da alışılmadık şeyler tecrübe ettiklerinizle ilişkileriniz yaşam boyu dostluk boyutuna geçebilir.

Rüyada eski evde eski sevgiliyi görmek daha önce hiç başa gelmeyen olaylarla karşılaşılacağına, tüm tersliklerin arka arkaya geleceğine, çok mutlu olacağı günler geçireceğine, iş hayatında çok güzel işler yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi eski evde görmek zahmet verecek işlerin sona ereceğine, çok üzücü olaylar ile karşı karşıya kalacağına, rüyayı gören kişinin bu arkadaşının yardımına koşacağına, çok büyük destek vereceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgiliyi evde görmek hayırsız kişilerle iş yapmak zorunda kalınacağına, bol kazançlı bir işe girileceğine, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgiliyi evde saklamak gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine, iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden uğranılan zararın telafi edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi aynı evde görmek uzun bir zamandan beri çekilen hasretin biteceğine, sıkıntılarını aşacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgiliyi bizim evde görmek kendine olan inancı sayesinde de hiçbir zaman karamsarlığa, umutsuzluğa ve geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, rüya sahibinin dost meclislerinde arkadaşları ile toplanacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgiliyi bir evde görmek üzüntülerinin biteceğine, onun sayesinde eksik olan bilgilerini tamamlayacağına yorulur.

Rüyada evde eski sevgiliyi görmek işlerin düzeleceğine ve parasal olarak çok iyi olunacağına, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, kendisini daha önce hiç hissetmediği kadar rahat ve hafif hissedeceğine işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments