Rüyada eski sevgiliyi evde görmek

Rüyada eski sevgiliyi evde görmek kararsız kalınması ile işlerin açmaza gireceğine ve paranın bir şekilde elden kaçırılacağına, problemlerinin ve borçlarının da çoğalacağına, konfor içinde olacağına, problemlerini çözeceğine ve kendisine dert olan şeylerden kurtulup, huzur bulacağına, yüksek mevkilere getirileceğine, maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine, iş hayatında ister istemez ele bir haram malın geçeceğine, dünya ve ahiretinin güzel olmasına işarettir.

Rüyada eski sevgiliyi evde gördüyseniz:

  • Yanlız bunu fazla ciddiye alarak ek sorumluluklar yüklenmemelisiniz.

Rüyada eski evde eski sevgiliyi görmek hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, üzüntülerin biteceğine, bunun sonucunda da pişman olup, tövbe edeceğine delalettir.

Rüyada eski sevgiliyi evde görmek sıkıntılarının biteceğine, anne baba duası alacağına, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına yorulur.

Rüyada eski sevgiliyi eski evde görmek hayırlı ve güzel günler göreceğine, moralinin, keyfinin yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi evde saklamak sevdiklerine kavuşacağına, başarılı bir kişi olunacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgiliyi bizim evde görmek başarının düşeceğine, şimdiye kadar yaptıkları için çok üzgün ve pişman olduğunu söyleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi aynı evde görmek ortak olarak bazı kişiler ile bazı çalışmalara gireceğine, kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine delalet eder.

Rüyada eski sevgiliyi bir evde görmek iyi geçiminin de bozulacağına, işlerinin pek istemeyeceği, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada evde eski sevgiliyi görmek iş hayatının tamamen bozulacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını kimseden yardım almadan çözüme ulaştıracağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments