Rüyada eski kapı görmek

Rüyada eski kapı görmek sözleri tutulacağına, kişinin bugüne değin halledemediği devletle ilgili bir sorunda bu kimseden destek alınacağına, gelirinin artacağına, rızkının da genişleyeceğine, hakkın lütuflarına sahip olunacağına, işlerinde çok başarılı olacağına, rakiplerini hezimete uğratacağına ve çok sağlam bir makam geleceğine, kendi ekmek teknesine sahip olacağına, evine bereketin, rahmetin ve allah’ın lütuflarının yağacağına, vefat etmiş bir aile büyüğü için bir hayrat yapılacağına delalet eder.

Rüyada eski kapı gördüyseniz:

  • Karşılaştığınız yaklaşımlar duygusal değil sadece kadınsanız duygusal, erkekseniz çıkar amaçlıdır.

Rüyada eski kapı kapatmak kişinin evliliğinde mutluluğun daim olacağına, uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski kapı görmek kendisine katkılarda bulunacak, bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına, hem kendisi için hem aile bireyleri için iyi olaylar yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada tahta eski kapı sosyal konumunun değişeceğine, elde avuçta maddi açıdan bir şey kalmayacağına yorulur.

Rüyada eski ahşap kapı görmek sıkıntıların ve sorunların yakın zamanda çözüme kavuşacağına, kazancının ve rızkının düşeceğine delalettir.

Rüyada eski sevgilinin kapı açması çok uzun bir zaman boyunca aile bireyleri arasında tartışma ve sürtüşmelerin yaşanacağına, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski tahta kapı açmak kendisine kar getirecek yatırımlar yapacağına, projeleri ortaya çıkarmakta güçlüklerle karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada eski mavi kapı görmek manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski büyük kapı görmek kötü huyunu ve olumsuz düşüncelerini terk edeceğine, daha sonra da bu durumdan kurtulmak için uzun süre çaba göstereceğine işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments