Rüyada eski nişanlının çocuğu olduğunu görmek

Rüyada eski nişanlının çocuğu olduğunu görmek uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, iş dünyasında rakiplerini zekâsı ve yeteneği ile egale etmesi sayesinde önünün açılacağına, kazancının daha da artacağına, işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine, yaşamına huzurun, sıhhatin, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına, rüya sahibinin işlerinin açılacağına, hedeflerinin gerçekleşeceğine, geçmişte yaptığı hatalardan ders aldığı için asla kibirlenmeden hareket edeceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, maddi ve manevi olarak sorun yaşayacağına, kazancının günden güne azalacağına, işlerinin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden zarar edeceğine, kişi işsiz işe çok para kazandıran bir işe gireceğine, zor günler geçirileceğine, atılan adımların büyük bir sıkıntıya yol açacağına tabir olunur.

Rüyada eski nişanlının çocuğu olduğunu gördüyseniz:

  • Bazı kayıplarınız olabilir ya da bir şeylerden vaz geçmek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada eski nişanlının çocuğu olduğunu görmek zararlı kişiler yüzünden büyük sıkıntılar çekileceğine, eline geçen fırsatları boş yere bir şekilde harcadığına ve çok üzüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada nişanlının başkasından çocuğu olduğunu görmek ancak ilerleyen zamanlarda bu kişinin pek iyi biri olmadığını anlayacağına, yaşamı boyunca bu ilkeden ödün vermeyeceğine tabir olunur.

Rüyada eski nişanlının mutlu olduğunu görmek makam, söz ve yetki sahibi olacağına, eline geçecek fırsatlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine işaret eder.

Rüyada eski nişanlının hamile olduğunu görmek rüya sahibinin gönlünün feraha ereceğine, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının da dağılacağına, çok mutlu olunacağına, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına ve güzel günler geçirileceğine yorulur.

Rüyada eski nişanlının pişman olduğunu görmek hayırlı kararlar verileceğine, daha sonra iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski nişanlının hasta olduğunu görmek sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgilimin çocuğu olduğunu görmek sevilen kişiler sayesinde işte daha üst noktalara çıkılacağına, taşıyamayacağı ve kaldıramayacağı yükümlülükler üstleneceğine, hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılacağına alamet eder.

Rüyada eski karısından çocuğu olduğunu görmek parasının ve malının eksilmeyeceğine, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına delalettir.