Rüyada eski sevgilinin birşey vermesi

Rüyada eski sevgilinin birşey vermesi yaşamını daha iyi planlayacağına, işlerinde büyük miktarda bolluk ve bereket olacağına, fiziksel açıdan iyi olmak için harcadığı çabanın aynısını ruhsal açıdan da göstereceğine, yükseldikçe yükseleceğine, başarıya ve zafere doymayacağına, eş, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, işlerinin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden zarar edeceğine, işlerinin allah’ın izni ile çok iyi gideceğine, mali açıdan büyük bir ferahlık yaşanacak bir döneme gireceğine, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına, bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin birşey vermesi gördüyseniz:

  • Belli konuları bir kenara bırakamazsanız, küçücük bir olay devlet meselesi haline dönüşebilir.

Rüyada eski sevgilinin birşey vermesi karşısına yeni imkanlar çıkacağına, eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına, çok mutlu olacağı ve kendisini çok iyi hissedeceği bir döneme gireceğine delalettir.

Rüyada eski sevgilinin elinden birşey yemek kendi işinin başına geçip, kendi patronu olacağına, iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına, dertlerin biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin senden birşey istemesi zenginleşeceğine ama karakterinden asla ödün vermeyeceğine, israf etmeden, kazancını başkalarıyla da paylaşacağına, çok huzurlu ve çok mutlu bir halde olduğuna, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine ve olaylara daha farklı ve olumlu bir bakış açısı takınacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin birşey istemesi hayırlı bir yuva kuracağına, hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, insanlar, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin sana birşey vermesi hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, aile hayatında çok güzel haberler alacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin birşey söylemesi bunun sonucunda da pişman olup, tövbe edeceğine, moralin bozulacağına yorulur.

Rüyada eski sevgilinin başına birşey gelmesi işinin gücünün rast gideceğine, ticaretinin açılacağına, alınan borçların geri ödenemeyeceğine ve düşülen bir anlaşmazlığın bir türlü çözüm bulamayacağına işaret eder.

Rüyada sevgilinin birşey vermesi aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına, bu nedenle düzeninin bozulacağına ve sahip olduklarının da elinden kayıp gideceğine, keyfini, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments