Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisiyle kavga etmek

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisiyle kavga etmek doyasıya hasret gidereceğine, kısmetli bir yıl geçirileceğine, sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine, iş hayatında ve sosyal hayatında çok zor durumlara düşeceğine, canını sıkan şeyleri yeneceğine ve dert edindiği ve çözmek için büyük emek verdiği bazı sorunları birkaç denemeden sonra çözüme kavuşturacağına, elinde bulunan imkânları çok iyi değerlendirip büyük kazançlar elde edeceğine, ticaretten yana arka arkaya kaçırılmayacak fırsatlar elde edeceğine, bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine, işten güçten elini eteğini çekeceğine, malının mülkünün gözünde kıymetini yitireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük tartışmalar yaşayacağına delalettir.

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisiyle kavga etmek gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişilerle yapacağınız planlar özel yaşamınızı renklendirebilir.

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisiyle kavga etmek büyük bir maddi kazanca kavuşulacağına, sıkıntılı zamanların geride kalacağına, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine, bekarlar için de evlilik tarihi almaya, sözlenmeye ya da nişanlanmaya tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin sevgilisiyle kavga etmek bazı kısmetsizlikler ve üzüntüler yaşanacağına, dertlerinin dermanına kavuşacağına, yüzünün güleceğine rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle kavga etmesi düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, kendisini allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına, büyük üzüntülere sebep olacak ve hiçbir şekilde hayır getirmeyecek bir ilişkiye başlanacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgilinin sevgilisiyle kavga etmesi böylece daha rahat ve daha öz güvenli bir şekilde hareket edileceğine, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına rivayet eder.

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle kavga etmek hayatını stresten uzakta geçireceğine, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine işarettir.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle kavga ettiğini görmek sorunlarla ve sıkıntılarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, kazandığı paradan ve elde ettiği maldan gereken hayrı göremeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin yeni sevgilisiyle kavga hiç beklenmedik bir anda yalnız kalınacağına, karşısına çıkan kötü bir kişi yüzünden çok üzüleceğine işarettir.

Rüyada sevgilinin eski sevgilisiyle kavga ettiğini görmek iş dünyasında çok konuşulacak bir mevkiye sahip olunacağına, kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments