Rüyada eski sevgiliyle merdiven inmek

Rüyada eski sevgiliyle merdiven inmek hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, büyük başarılar kazanacağına ve çok iyi yerlere gelerek yardıma ihtiyacı olan herkese yardım edeceğine, kafasında bazı  soru işaretleri kalması sebebiyle birlikte olduğu kişiye güvensizlik duyacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, evliliklerin bitme noktasına geleceğine, maddi olanakların artacağına, her zaman örnek bir müslüman olarak hareket etmesinden dolayı başına bela gelmeyeceğine ve allah tarafından korunacağına, onlar yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyle merdiven inmek gördüyseniz:

  • Gereken gayreti göstermeniz durumunda işlerin saat gibi işlediğini göreceksiniz.

Rüyada eski sevgiliyle merdiven inmek düşmanlarını yenecek, rakiplerini de alt etmek için ihtiyacı olan maddi güce, inanca ve cesarete sahip olacağına bu sayede saygınlığının artacağına, kişinin daha çok kazanacağına, dünya malı elde edeceğine, ticaret hayatının başarılı ve kazançlı geçeceğine işaret eder.

Rüyada eski sevgiliyle merdiven çıkmak insanlara kötülük eden imansız bir kişinin alt edilmesine, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, rahatsızlıklar yüzünden çok zor zamanlar geçirileceğine işarettir.

Rüyada sevgiliyle merdiven çıkmak rahatsız edici ve kötü durumlar yaşayacağına, yüzünün güleceğine, umutlarının tazeleneceğine, ruhunun şifa bulacağına tabir olunur.

Rüyada sevgiliyle merdiven inmek zahmetli işlerden hayırlı bir şekilde kurtulacağına, karşılıklı duygu ve düşünceleri yakalayacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgiliyle eski sevgilisini görmek kendisini üzen şeylerin sona ereceğine ve mutlu olacağına, kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, korkularını ve şüphelerini yeneceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski merdiven görmek ağızdan çıkan sözler yüzünden yakın akrabalarla dargınlık yaşanacağına, sosyal çevrede de güzel değişikliklerin olacağına yorulur.

Rüyada sevgiliyle el ele merdiven çıkmak en yakındaki insanların ihanetine uğramaya ve kendini toplumdan, sosyal ortamlardan soyutlamaya yorumlanan rüya, yaşanacak olumsuzluklardan sonra kişinin tüm çevresini yeni baştan düzenleyeceğine, destek olan kişiler sayesinde çok büyük takdirler alınacağına işarettir.

Rüyada eski sevgiliyle yakınlaşmak evlatların da ilim irfan sahibi kimseler olacaklarına, kişinin öğrenimini uzun tutarak aynı zamanda İslami konularda da bilgi sahibi olacağına, aklında bulunan bazı çalışmaları çok yakın bir zaman içinde gerçeğe çevireceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments