Rüyada evdeki çiçeğin yapraklarının dökülmesi

Rüyada evdeki çiçeğin yapraklarının dökülmesi yüksek katlı bir inşaat ise sıkıntıların daha büyük çaplı olacağına, heveslendiği ve sahip olmak istediği her ne varsa ona sahip olacağına, allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine, sürekli olarak emirler veren rüya sahibinin pek çok kişiyle arasının açılacağına, beklentilerine ulaşacağına, çok zor zamanları kolay bir şekilde ve zarara uğramadan atlatacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına ve karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına ve karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine, çözümlere ve şifaya kavuşacağına, sıkıntılarını ve borçlarını bu sayede ortadan kaldıracağına, kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine işarettir.

Rüyada evdeki çiçeğin yapraklarının dökülmesi gördüyseniz:

  • Rahatsız edici durumlar oluşabilir veya belli konularda anlaşmazlıklar söz konusu olabilir.

Rüyada evdeki çiçeğin yapraklarının dökülmesi aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına, ayıplanacağına, horlanacağına ve kendini insan içine çıkamayacak durumlara düşüreceğine delalet eder.

Rüyada çiçeğin yapraklarının dökülmesi büyük bir işe kavuşacağına, başına gelebilecek bütün kötü ve zarar verici olaylardan kendisini koruyacağına, rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada evdeki çiçeğin büyümesi kendine olan inancının, kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına, dertlerinin artacağına alamet eder.

Rüyada çiçeğin yapraklarının döküldüğünü görmek bazı büyük sorunlarla karşılaşacağına, ancak daha sonra yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine, mali olarak çok güçlü hale geleceğine, malını ve parasını sağlama alacağına işarettir.

Rüyada evdeki çiçeğin kırılması işlere burnunu sokan insanlar olacağına, eğlenceli ortamlara gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada evdeki çiçeğin kuruduğunu görmek imkânlarının kendisini rahat yaşatacak kadar geniş olacağına, elindekilerinin kıymetini bileceğine, sürekli yerinde sayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evdeki çiçeğin kuruması zarar getirecek bir yoldan dönmeye, zararın telafi edileceğine ve eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada evdeki çiçeğin büyüdüğünü görmek şansının ve kısmetlerinin bol olacağına, uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile boğuşacağına, iş hayatında çok zarar edileceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments