Rüyada evlenmeyi düşünmek

Rüyada evlenmeyi düşünmek yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine, çeşme ya da okul gibi bir hayrat yaptırarak pek çok hayır duası kazanacağına, kendisine güveninin azalması ile beraber iş hayatında da sıkıntılar yaşayacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına, doyasıya sefasını süreceğine, sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, kısmetinin artacağına, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine, gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada evlenmeyi düşünmek gördüyseniz:

  • Belli konulara en az sizin kadar katılımda bulunabilecek kişilerle çalışmalısınız.

Rüyada evlenmeyi düşünmek ancak işlerin gün geçtikçe daha da bozulması ve düşünülen adımların atılamaması yüzünden bazı sorunlar yaşanacağına, ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada evlenmeyi istemek gönlünün ferahlayacağına, yaşadığı stresin biteceğine, alım gücünün artmasına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğinle evlenmeyi düşünmek yapılan bir hatanın düzeltileceğine, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evlenmeyi istememek çok büyük ve güzel atılımlar gerçekleştireceğine, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada evlenmeyi ertelemek eline çok yüklü miktarda kazanç geçeceğine, işlerin yolunda gideceğine işarettir.

Rüyada evlenmeyi görmek kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine, malını ve canını emniyete alacağına, üstün başarılar alacağına tabir olunur.

Rüyada evlenmeyi kabul etmek ancak daha sonra bu sorunlardan kolayca kurtulacağına, bunun sonuçlara ve kişinin elde edeceği galibiyetlere de negatif şekilde yansıyacağına delalet etmektedir.

Rüyada evlenmeyi düşündüğün kişiyi görmek yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine, kısmetinin açılacağına ve aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments