Rüyada farenin yakalandığını görmek

Rüyada farenin yakalandığını görmek üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına, sosyal hayatından geri kalarak yalnız bir hayat süreceğine, maddi ve manevi olarak gücünü kaybedeceğine, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına, sermaye kaybedeceğine, maddi anlamda zayıflayacağına, yeni bir semte taşınılacağına, işten güçten elini eteğini çekeceğine, malının mülkünün gözünde kıymetini yitireceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük tartışmalar yaşayacağına, parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine ve güzel bir birlikteliğin başlayacağına işaret eder.

Rüyada farenin yakalandığını gördüyseniz:

  • Durup dururken uzaklara gitmek, görmediğiniz yerleri görmek, arzuları altında kalabilirsiniz.

Rüyada farenin yakalandığını görmek bir sebeple büyük bir üzüntü duyarak neredeyse insanlara küseceğine, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına inanılır.

Rüyada hırsızın yakalandığını görmek o kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, kişinin evlatlarının artacağına, malının ve parasının da büyüyeceğine, ayaklandıracağına işarettir.

Rüyada bir hastalığa yakalandığını görmek kendi işinin başına geçeceğine, bu sayede yol kat edeceğine, bol para kazanacağına, ettiği zararları telafi edeceğine işarettir.

Rüyada teröristin yakalandığını görmek kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine ve daha iyi bir hayata sahip olunacağına, sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine delalet eder.

Rüyada fare yakalandığını görmek sorunlarını kısa zamanda ortadan kaldırıp çok daha başarılı işler yapacağına, parasal ve ruhsal açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, bereket ve bolluk içinde geçecek bir döneme girileceğine, alınacak kararlar doğrultusunda büyük başarı sağlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevgilisiyle yakalandığını görmek bolluğu, bereketi ve zenginliği bulacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına inanılır.

Rüyada tavşan yakalandığını görmek o kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine ve çok rahat bir hayat yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada timsahın yakalandığını görmek temiz ve yeni bir sayfa açacağına, üzüntülü ve sorunlu geçen bir dönemden sonra büyük bir zenginliğe kavuşacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments