Rüyada fasulye sulamak

Rüyada fasulye sulamak allah yolunda ilerleyeceğine, para ve makam sahibi olacağına, tüm sıkıntıların ve sorunların, giderileceğine, rüya sahibinin değişik iş kollarına yöneleceğine, çok yüklü miktarda bir kazanca sahip olacağına, başının hiç dara düşmeyeceğine ve mutlu bir hayatı olacağına, ancak rüya sahibinin karşısına çıkacak bir kişi sayesinde bu durumu düzeltmek için çok azim göstereceğine, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına yorulur.

Rüyada fasulye sulamak gördüyseniz:

  • Yapacağınız ilginç şeyler herkesi şaşırtabilir.

Rüyada fasulye kuru fasulye görmek geçim derdine düşeceğine, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine delalettir.

Rüyada fasulye toplama işlerinin istediği gibi olacağına, bilgisi bulunmayan bazı konularda yeni birşeyler öğreneceğine delalettir.

Rüyada fasulye kaynatmak atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına, yaptığı bütün işlerle adından sıkça söz ettireceğine, üzüleceğine, yıpranacağına alamet etmektedir.

Rüyada yaş fasulye görmek umduklarını bulamayacağına, bunalıma düşeceğine, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine delalettir.

Rüyada bostanda fasulye işlerinin çoğalacağına bu sayede maddi sıkıntılarının sona ereceğine, kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine, helal ekmek yeneceğine, zamanın değerinin bilineceğine ve  ona en uygun şekilde yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada fasulye temizlemek bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine, rahatın kaçacağına, üzüleceğine, zor durumda kalacağına alamet eder.

Rüyada fasulye ıslatmak bunu allah’ın kendisi için sunduğu bir hikmet sayacağına, huzurun, keyfin ve geçimin kalmayacağına, melanetli olayların arka arkaya geleceğine işaret eder.

Rüyada fasulye kurutmak kısmetinin artacağına, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına ve çok büyük sorun yaratan bazı çalışmaların iptal edilip diğerlerine ağırlık verilmesi ile çok daha büyük kazançlar elde edileceğine delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments