Rüyada fermuarın bozulması

Rüyada fermuarın bozulması bekar ise hayırlı biri ile tanışıp evleneceğine, evliliğinde mutlu olacağına, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, ona şifa olmayacağına, isabetli adımlar atılacağına, rüya sahibinin, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına, maddi ve manevi olarak büyük ferahlık yaşanacağına inanılır.

Rüyada fermuarın bozulması gördüyseniz:

  • İletişim ağınızı genişletmek veya seyahat etmek için olanak sağlayan fırsatları boşa harcamamalısınız.

Rüyada fermuarın bozulması kişinin karşısına çıkan her türlü engeli aşarak, pes etmeden yoluna inanç ve azim içinde devam ederek, istediği başarıya kavuşacağına, sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına alamet eder.

Rüyada fermuarın açık kalması her iki tarafın da çok üzüleceğine, amacına ulaşmayı başaracağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments